Garni Hotel GAVURKY *** | tel.: 00421 915 303 666 | mob.: 00421 948 949 833 | email: recepcia@hotelgavurky.sk

Konferencie

Garni Hotel Gavurky *** disponuje zasadacou miestnosťou v celkovej kapacite 20 osôb v závislosti od typu sedenia.

Zasadacia miestnosť

Zasadacia miestnosť je ideálna pre usporiadanie teambuildingových podujatí, seminárov, kurzov, školení, obchodných a pracovných rokovaní, posedení a iných viac či menej formálnych spoločenských podujatí.

Množnosti

Pre Vaše stretnutie si môžete prenajať miestnosť na želanú hodinu a dobu trvania. Radi pre Vás tiež pripravíme občerstvenie. 

Potrebujete upevniť kolektív Vašich zamestnancov? Alebo ich jednoducho odmeniť za celoročnú prácu? Doprajte im teambuilding v Terchovej. Garni Hotel Gavurky je to pravé miesto, kde im môžete dopriať oddych a motivovať ich k väčším výkonom. Teambuilding povzbudzuje tím a núti Vašich zamestnancov pracovať v tímoch, čo sa určite odzrkadlí na pozitívnych výsledkoch v práci.

Dobrodružstvo, na ktoré budete radi spomínať.

Možnosť turistiky najkrajšími miestami prírodných rezervácií v krásnom horskom prostredí. Nezvyčajné zážitky, napätie, adrenalín. Preteky na nafukovacích kolesách, sánkach, alebo hromadné spúšťanie sa na svahu, či už obyčajná guľovačka, aj tá má svoje čaro. Pre väčšiu zábavu aj v tme. Samotným zážitkom a pokojom je už len pohľad na krásne zasneženú okolitú prírodu.

konferencie a teambuildingy v Garni HotelI Gavurky ***

Zasadacia miestnosť je ideálna pre usporiadanie teambuildingových podujatí, seminárov, kurzov, školení, obchodných a pracovných rokovaní, posedení a iných viac či menej formálnych spoločenských podujatí.

Pre Vaše stretnutie si môžete prenajať miestnosť na želanú hodinu a dobu trvania. Radi pre Vás tiež pripravíme občerstvenie. Aby Vaše rokovanie prebehlo v želanej kvalite, zabezpečíme základnú audio-vizuálnu techniku a kompletný servis pri organizovaní Vašich stretnutí.

Vybavenie: denné svetlo, dataprojektor, plátno, flipchart a kancelárske potreby.

Možnosť ubytovania

Po náročnom dni si doprajte oddych v našich útulných izbách.