Garni Hotel GAVURKY *** | tel.: 00421 915 303 666 | mob.: 00421 948 949 833 | email: recepcia@hotelgavurky.sk

Voľný čas

S Hotelom Gavurky a jeho okolím je o Váš voľný čas vždy postarané.

Voľný čas v Malej Fatre

Malá Fatra a okolie Garni Hotela Gavurky ponúka širokú škálu výletov a túr počas celého roka a to pre všetky skupiny návštevníkov – od nenáročných vychádzok pre rodičov s deťmi či menej náročných turistov, až po tých náročnejších. Určite nevynechajte výlet do Jánošíkových dier, ktoré tvorí jedinečná sústava kaňonov a tiesňav. Rebríky a reťaze sú súčasťou celej dobrodružnej trasy.

Adrenalín si v Terchovej môžete dopriať v lanovom parku. Ako stvorená pre romantickú prechádzku je oblasť náučného chodníka, ktorý Vás dovedie k rozhľadni Terchovské srdce na vrchu Oblaz. Malá Fatra je bohatá tiež na vodopády. V rámci parku je turisticky atraktívna aj Vrátna dolina a národná prírodná rezervácia Tiesňavy.

Lyžovačka s Garni Hotelom GAVURKY ***

Terchová a okolie ponúkajú veľa možností na lyžovanie. Priamo za hotelom sa nachádza lyžiarsky svah pre začiatočníkov alebo pre nenáročných lyžiarov – Ski Gavurky. Tak môžete vykročiť v lyžiarkach priamo na svah. Lyžiarske stredisko Vrátna sa nachádza od hotela cca 4 km, pokiaľ však máte záujem spoznať aj iné lyžiarske strediská, viaceré z nich sú vzdialené zhruba do hodiny cesty autom.

Relax, Možnosti oddychu

Vonkajšie ohnisko je v letných mesiacoch ako stvorené na spríjemnenie večera. Zamilujú si ho priaznivci letných opekačiek na priamom ohni.  Atmosféru večera Vám spríjemní pohľad na Rozsutec. Pre ubytovaných hostí máme k dispozícii aj biliard, ktorým si môžu vyplniť svoj voľný čas.  Na svoje si prídu aj Vaše ratolesti v detskom kútiku alebo na  detskom ihrisku.

AKTIVITY V OKOLí

Vrátna dolina
Terchová
Oravský podzámok
Hrad Strečno
Skanzen Vychylovka
Slovenský Orloj Stará Bystrica
Salaš Zázrivá – Syrex