Garni Hotel GAVURKY *** | tel.: 00421 915 303 666 | mob.: 00421 948 949 833 | email: recepcia@hotelgavurky.sk

Skki trikke

Skki trikke - požičovňa

SKKI TRIKKE (čitaj skitrajk) je zábava na snehu spojená so športom pre všetkých. SKKI TRIKKE pochádza z USA – sú to tri lyže spojené s riadidlami špeciálnym kĺbom. SKKI TRIKKE je určený v zime na jazdu po zjazdovkách dolu z kopca. SKKI TRIKKE nie je určený pre jazdu vo voľnom teréne. Lyžiar – trikker stojí na SKKI TRIKKU (nesedí) a prenášaním váhy podobne ako na lyžiach zatáča (carvingový oblúk), alebo brzdí podľa potreby. Napriek tomu, ako to na prvýkrát vyzerá, je to ľahko ovládané športové zariadenie s neuveriteľne bezpečnou jazdou.

SKKI TRIKKE vo verzii 2017 prešiel trojročným testovaním a dolaďovaním jednotlivých detailov na zjazdovkách horských centier v celej Európe. Nový SKKI TRIKKE 2017 bol dokonale vyladený pre perfektný zážitok z turistickej či športovejšej jazdy, ale aj adrenalínovej jazdy v najnáročnejších podmienkach čiernych zjazdoviek (na Slovensku – napr. Lomnické sedlo). Nemusíš vedieť lyžovať, nepotrebuješ žiadnu špeciálnu obuv, stačia zimné turistické topánky, zimné oblečenie, rukavice, pre bezpečnosť prilbu a už si to môžeš svišťať z kopca dole.

SKKI TRIKKE má špeciálny patentovaný kĺb, ktorý spája platformy s riadidlami. Toto technické riešenie chráni hlavne kolená jazdca pred nežiadúcim rotačným pohybom a tým aj pred klasickými zraneniami lyžiara – poškodenými kolennými väzmi. Pevné riadidlá sú potiahnuté penovým materiálom a dobre uchopiteľné aj v rukaviciach. Platformy na ramenách SKKI TRIKKU sú s protišmykovým povrchom, veľmi bezpečne sa na nich stojí a žiadne viazanie preto nie je potrebné. Pri každom pohybe SKKI TRIKKU je medzi ramenami SKKI TRIKKU rovnaká vzdialenosť a tak môžeš úplne prirodzene v plnej rýchlosti vykrajovať carvingové oblúky, alebo skúšať dynamické „krátke švihy”. Pri jazde SKKI TRIKKE nevadí ľad, hlboký neupravený svah, či jarný firn – máš tri lyže a držíš sa riadidiel – to je záruka bezpečnosti. Veľká „sranda” je vtedy, keď všetci na lyžiach a snowboardoch obchádzajú polmetrové bubny, „bojujú o holý život” aby bezpečne zišli dolu a ty na SKKI TRIKKE v dobrej rýchlosti jazdíš cez vrcholce bubnov, lebo vtedy to je najväčšia zábava. Si pritom najrýchlejší zo všetkých a dolu ťa nebolia nohy. Najviac všetkých naštveš, keď si to zopakuješ päťkrát

Bolia ťa kolená, máš nadváhu, chýba ti kondícia? Už ťa lyžovanie aj trochu bolí a presedíš viac v bufete ako jazdíš na zjazdovke? Si po zranení, alebo potrebuješ nabrať kondíciu? Šport v mladosti zanechal stopy na kolenách a členkoch?

SKKI TRIKKE je alternatívou a možno aj jediným riešením, ako si môžeš pri predĺžiť svoj lyžiarsky život. Presne tak, ako stovky a tisíce iných, čo jazdia na SKKI TRIKKU. Preháňajú ťa mladí a len spomínaš, aké to bolo kedysi, keď si …. ? Presvedč sa, že SKKI TRIKKE je tvoja druhá lyžiarska mladosť! Ukáž im, že nepatríš do starého železa.

U nás si môžete SKKI TRIKKE požičať za 6 EUR na hodinu.